Nasz sprzęt

Na naszych zajęciach używamy wiele przyborów, które są zalecane w zajęciach w wodzie dla maluszków.

Kolorowa mata używana jest do wielu ciekawych ćwiczeń takich jak ześlizgi do wody u najmłodszych, skoki do wody dla troszkę starszych dzieci oraz do przenoszenia ciekawych, kolorowych przedmiotów, a czasami do chwili odpoczynku umilonego wieloma zabawkami.
Kolorowe piłeczki oraz inne zabawki pomagają dzieciom zrelaksować się w nowym środowisku, a także często motywują do większego zaangażowania w zajęciach pod pretekstem schwytania ich:).
Rękawki pomagają w nauce samodzielnego leżenia na wodzie, a potem w nauce poruszania się w wodzie. Dodają pewności siebie dzieciom, a także zwiększają dynamikę zajęć.


Makarony pomagają w nauce pływania zarówno najmłodszym jak i najstarszym. Gdy są używane w odpowiedni sposób mogą pomóc w przełamywaniu pływackich barier.


Deski dla najmłodszych służą często jako „małe motorówki”, na których można się położyć i popróbować pierwszych kopnięć nogami. Dla starszych głównie służą nauce i doskonaleniu pracy nóg, a także pierwszym próbom pracy rąk.


Zabawki do nurkowania cieszą się szczególną popularnością wśród przedszkolaków i dzieci w wieku szkolnym. Pomagają w nauce nurkowania i swobodnego poruszania się pod wodą, a zarazem stanowią świetną zabawę dla dzieci.


Wodoodporna kamera GoPro pozwala na aktywne i dynamiczne filmowanie w ruchu, zarówno z brzegu jak i spod wody.